Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Чорна п'ятниця для всіх!
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Чорна п'ятниця для всіх!
#791
891979
Gold Boarder
Постов: 266
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Чорна п'ятниця для всіх! 2 г., 4 мес. назад Репутация: 0
Обожнюю ароматну каву вранці, але мені набридло варити каву в турці, хочу спробувати каву з кавоварки. Підкажіть, яку купити для домашнього використання? В яких магазинах буде розпродаж на кавоварки в честь Вlack Friday?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#792
0355
Platinum Boarder
Постов: 413
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Чорна п'ятниця для всіх! 2 г., 4 мес. назад Репутация: 0
А для мене варіння кави в турці вранці це вже як незмінна традиція. Я встаю раніше всіх і варю всім кави, є можливість купити кавоварку, але я просто не хочу, так як не бачу в цьому потреби.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#793
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 552
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Чорна п'ятниця для всіх! 2 г., 4 мес. назад Репутация: 0
0355 писал(а):
А для мене варіння кави в турці вранці це вже як незмінна традиція. Я встаю раніше всіх і варю всім кави, є можливість купити кавоварку, але я просто не хочу, так як не бачу в цьому потреби.
У нас в офісі Механічна, Капсульна кавоварка, виробник начебто Браун, кава виходить дуже ароматним і смачним. Вдома не п'ю каву, можу чашечку дві на роботі, тому що потім не сплю.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#794
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 406
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Чорна п'ятниця для всіх! 2 г., 4 мес. назад Репутация: 0
1q2w3e4r писал(а):
0355 писал(а):
У нас в офісі Механічна, Капсульна кавоварка, виробник начебто Браун, кава виходить дуже ароматним і смачним. Вдома не п'ю каву, можу чашечку дві на роботі, тому що потім не сплю.

Можете подивитися асортимент на кавоварки в магазині Фокстрот, з 26 листопада там діятимуть знижки до - 70% https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday на побутову техніку, в честь Чорної п’ятниці, саме там ми купили свою. Вибирали за відгуками, і читали характеристики.
До цього не користувалися кавоваркою, пили взагалі звичайний заварний кави, зараз зрозуміли різницю. Кава має бути справжнім, інакше немає сенсу його пити. Тому хороших вам покупок, слідкуйте за знижками.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 09.11.2021 19:56 Редактировал raffffik15101986.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 78 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.