Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Айфон 15 плюс
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Айфон 15 плюс
#2148
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 434
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Айфон 15 плюс 1 нед., 3 д. назад Репутация: 0
Привіт, друзі! Чули вже про новий iPhone 15 Plus? Які ваші думки про нього? Чи варто чекати на його випуск, або краще вибрати щось інше? Чекаю на відгуки щодо даного гаджета.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2149
891979
Gold Boarder
Постов: 283
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Айфон 15 плюс 1 нед., 3 д. назад Репутация: 0
Як на мене, якщо iPhone 15 Plus буде з новими функціями та покращеною камерою, то варто чекати. Але вже зараз є багато чудових альтернатив на ринку, так що вибір все-таки за кожним з нас.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2150
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 434
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Айфон 15 плюс 1 нед., 3 д. назад Репутация: 0
891979 писал(а):
Як на мене, якщо iPhone 15 Plus буде з новими функціями та покращеною камерою, то варто чекати. Але вже зараз є багато чудових альтернатив на ринку, так що вибір все-таки за кожним з нас.
Так, згоден з вами. Але, з огляду на те, що Apple постійно здивовує своїх шанувальників інноваціями, можна передбачити, що новий iPhone буде дійсно прогресивним. Я особисто чекаю з нетерпінням оновлення в камері та можливостей для віртуальної реальності.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2151
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 586
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Айфон 15 плюс 1 нед., 3 д. назад Репутация: 0
Якщо говорити про новий iPhone 15 Plus, особливо можу відзначити, що його можна буде придбати в інтернет-магазині Алло. Ця компанія завжди надає швидку доставку та відмінний сервіс.
Щодо самого iPhone 15 Plus allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_15_plus/ , очікується покращена камера з технологією обробки зображень, що робить фотографії ще чіткішими та реалістичнішими. Крім того, сподіваюсь на покращений процесор, який забезпечить більш швидку та плавну роботу пристрою. Також, не можна не згадати про підтримку нових технологій зв'язку та бездротового заряджання. Так що, якщо вам потрібен надійний смартфон з передовими можливостями, iPhone 15 Plus знову буде одним із лідерів на ринку.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 24.04.2024 01:56 Редактировал 1q2w3e4r.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 261 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.