Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Бездротовий контролер
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Бездротовий контролер
#2053
0355
Platinum Boarder
Постов: 435
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Бездротовий контролер 1 мес., 2 нед. назад Репутация: 0
Доброго дня! Я дуже люблю грати в ігри, і для повного задоволення мені не вистачає бездротового контролера, але не знаю який обрати. Хто розуміється в даній техніці, порадьте мені хороші варіанти, та інтернет-магазин, в якому його можна замовити.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2054
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 578
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Бездротовий контролер 1 мес., 2 нед. назад Репутация: 0
Я сам якоюсь мірою ігроман, тому вже не одноразово собі купував собі ігровий бездротовий контролер. Можу тобі порадити один досить не поганий інтернет-магазин, де шикарний вибір, та ціни адекватні.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2055
0355
Platinum Boarder
Постов: 435
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Бездротовий контролер 1 мес., 2 нед. назад Репутация: 0
Я контролер буду купувати вперше, тому не дуже розуміюсь в даній техніці. Можливо ти зможеш мені порадити хороший варіант, також залиши посилання на магазин, де його можна придбати.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2056
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 578
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Бездротовий контролер 1 мес., 2 нед. назад Репутация: 0
Дуже не поганим варіантом може бути бездротовий контролер DualSense (PS5) Black allo.ua/ua/aksessuary-k-igrovym-pristavkam/ який можна вигідно купити в інтернет-магазині Алло. Бездротовий контролер DualSense подарує вам відчуття занурення в геймінг.

Завдяки переробленому дизайну і інноваційним функціям ви зможете пережити неймовірні ігрові пригоди і поділитися реалістичними враженнями в прямому ефірі. Зараз його можна купити по досить вигідній ціні.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 53 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.