Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Хочу купити ігрову мишу
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Хочу купити ігрову мишу
#1402
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 428
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Хочу купити ігрову мишу 1 г., 1 мес. назад Репутация: 0
Всім доброго дня. Я дуже полюбляю різні комп'ютерні ігри і хочу купити собі нову ігрову мишку. Порадьте, будь-ласка, до якого магазину мені краще звернутися? Буду вдячний за допомогу.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1403
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 578
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити ігрову мишу 1 г., 1 мес. назад Репутация: 0
Привіт. Я теж люблю грати в різні комп'ютерні ігри. А звичайною мишкою багато не пограєш. Ось і купив собі декілька місяців тому ігрову. Можу порадити чудовий інтернет-магазин, якщо не хочете, щоб вам підсунули підробку.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1404
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 428
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Хочу купити ігрову мишу 1 г., 1 мес. назад Репутация: 0
От з підробкою мати діла не хочеться. На днях знайшов декілька магазинів, але високі ціни малий вибір і підозріла якість мене розчарували скрізь. А де ви собі купували? І яку мишку можете мені порадити?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1405
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 578
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити ігрову мишу 1 г., 1 мес. назад Репутация: 0
Я свою ігрову мишу https://www.3ona51.com/ua/gaming-mouses/ купував тут. Це мій улюблений інтернет-магазин геймерських товарів. Все завжди якісне і за доступними цінами. Вам я можу порадити мишку SteelSeries Rival 3 (62513). Я собі обрав таку. Це дуже зручна, дротова миша, яка має оптичний тип сенсору. Також в ній є прикольне мультикольорове підсвічування та 6 кнопок, які зручно розташовані. На сайті магазину ви можете знайти безліч ншіх чудових варіантів. Вибір дуже великий. Вам сподобається.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 51 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.