Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Порекомендуйте лактаційні вкладиші
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Порекомендуйте лактаційні вкладиші
#2224
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 641
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Порекомендуйте лактаційні вкладиші 2 мес. назад Репутация: 0
Моя дружина нещодавно народила, і ми стикаємося з деякими труднощами під час грудного вигодовування, зокрема з підтіканням молока. Вона дуже хоче знайти якісні та зручні вкладиші, які б добре абсорбували і не викликали подразнення. Чи можете ви порадити якісь конкретні бренди або моделі, які справді добре себе зарекомендували? Бажано, щоб це були доступні варіанти, але при цьому не надто поступалися за якістю. Також цікаво дізнатися, чи є якісь інтернет-магазини, де можна їх замовити з швидкою доставкою.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2225
891979
Gold Boarder
Постов: 306
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порекомендуйте лактаційні вкладиші 2 мес. назад Репутация: 0
Можу порадити кілька варіантів, які сама використовувала. Один із них це Philips Avent, вони дуже популярні серед мам. Також гарні відгуки мають вкладиші Medela. Обидва бренди використовувала, обидва сподобались.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2226
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 641
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порекомендуйте лактаційні вкладиші 2 мес. назад Репутация: 0
Дякую за рекомендацію, ми якраз думали про Philips Avent, але добре знати, що Medela теж отримує гарні відгуки. Спробуємо обидва варіанти і подивимося, які більше підійдуть, оскільки підтікання молока створює деякі незручності.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2227
891979
Gold Boarder
Постов: 306
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порекомендуйте лактаційні вкладиші 2 мес. назад Репутация: 0
Ви там ще запитували на рахунок інтернет-магазину, де можна це все купити. Я користувалась сайтом Мауау, раджу і Вам звернути увагу на його.
Там я знайшла для себе широкий асортимент лактаційних вкладишів maudau.com.ua/category/laktatsiini-vkladyshi від різних брендів, включаючи Philips Avent та Medela. Кожен продукт має докладний опис, що допоможе вам визначитися з вибором. Крім того, там часто бувають акції та знижки, що також приємно. Сподіваюся, ваша дружина знайде те, що їй потрібно, і це допоможе зробити період грудного вигодовування більш комфортним.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 186 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.