Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Порекомендуйте віскі
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Порекомендуйте віскі
#2210
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 483
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Порекомендуйте віскі 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Шановні експерти віскі, допоможіть, будь ласка, обрати правильне віскі для особливого вечора. Я хочу здивувати свого друга, але немає досвіду у виборі. Який смак краще підійде для тих, хто перший раз спробує віскі? І що варто врахувати, обираючи віскі як подарунок?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2211
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 641
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порекомендуйте віскі 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Якщо ваш друг вперше спробує віскі, Jim Beam White - це чудовий варіант. Цей віскі має м'який смак з легкою ноткою ванілі та карамелі, що може сподобатися навіть новачкам. Тому особиста від мене рекомендація - обирати саме його
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2212
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 483
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Порекомендуйте віскі 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Дякую за рекомендацію! Цікаво, чи можна відчути різницю між різними марками віскі? Чи варто ризикувати та спробувати щось нове, або краще залишитися при відомому варіанті? Можливо, тут є експерти, які дадуть остаточну відповідь? Я просто думаю чи замовляти в інтернет магазині, чи йти кудись в супермаркети... Але там якість може бути гірша. Якщо знаєте якісь інтернет магазини, то був би дуже вдячним
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2213
0355
Platinum Boarder
Постов: 472
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порекомендуйте віскі 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Вибір віскі може бути особистим, але спробуйте різні марки, щоб відчути різницю. Для новачків Jim Beam White - чудовий початок. Рекомендував би обирати віскі саме в інтернет магазині. Для мене найкращим є Маудау, там я знайшов багато варіантів віскі, серед яких був і Джим Бім maudau.com.ua/category/viski/product_brand=jim-beam , який є моїм найулюбленішим. Також, там доволі доступні ціни. Пропонував цей магазин друзям, вони теж в захваті.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 30.05.2024 16:10 Редактировал 0355.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 825 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.