Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Свій бізнес.
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Свій бізнес.
#923
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 406
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Свій бізнес. 2 г., 1 мес. назад Репутация: 0
Теж свій бізнес відкривати збираюся, буду займатися продажем запчастин для спецтехніки. Поки що організаційні питання вирішую. Мені сказали що дуже важко з початку, потім лекше, це правда?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#924
0355
Platinum Boarder
Постов: 413
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Свій бізнес. 2 г., 1 мес. назад Репутация: 0
Якщо чесно то я не знаю на даний момент чи актуально відкривати свій бізнес в будь-який чи то магазин чи просто онлайн-продажі тому що карантин весь бізнес порізав
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#925
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 552
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Свій бізнес. 2 г., 1 мес. назад Репутация: 0
А чому б і ні? Звичайно потрібно подивитися що у вас з конкурентами там, але якісний одяг насправді мало де продають. Тому для початку рекомендую знайти хороших постачальників, наприклад. А потім можна і розібратися з іншими питаннями є багатоінструментів для бізнесу.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#926
891979
Gold Boarder
Постов: 266
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Свій бізнес. 2 г., 1 мес. назад Репутация: 0
1q2w3e4r писал(а):
А чому б і ні? Звичайно потрібно подивитися що у вас з конкурентами там, але якісний одяг насправді мало де продають. Тому для початку рекомендую знайти хороших постачальників, наприклад. А потім можна і розібратися з іншими питаннями є багато інструментів для бізнесу.
Хочу вам порадити якщо цього ще ніхто вам не говорив. Діаграма Ганта - це стовпчаста діаграма, яка відображає план робіт або графік робіт з реалізації якогось проекту.
На даний момент ця діаграма є стандартним інструментом для управління проектами і вона реалізована в багатьох програмах і системах для бізнесу. Бітрікс 24 https://www.bitrix24.ua/articles/task_gant_online.php сама популярна в наш час програма, яка забезпечує повний контроль і допомагає вірішити всі питання.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 09.03.2022 12:31 Редактировал 891979.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 64 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.