Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Чайник чи термопот
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Чайник чи термопот
#381
zaren
Fresh Boarder
Постов: 14
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Чайник чи термопот 6 г. назад Репутация: 0
Що краще купити для дому? Чайник менший, менше витрачає енергії, але кожен раз треба гріти. Термопот має великий запас гарячої води, але багато тягне електрики... Що практичніше?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#383
AdamTur
Fresh Boarder
Постов: 8
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Чайник чи термопот 6 г. назад Репутация: 1
Так ти ж сам і відповів на питання! Що тобі більше підходить, те й купуй!
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#386
Werka
Fresh Boarder
Постов: 3
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Женский Страна, город: Україна Дата рождения: 12/05
Re:Чайник чи термопот 6 г. назад Репутация: 0
Як на мене, то чайник практичніший. Термопот - як міні -бойлер. А сенс в чому? Для чого тримати від 3 літрів кип'ятку вдома? Ну, кафе чи якась забігайлівка - розумію. А вдома? Щоб рідше воду набирати? Чайник для того, щоб нагріти воду для чаю-кави. Нагрів, випив, забувся. До речі, нині є чайники з функцією підтримки температури, з відкладеним стартом. Тобто, купи собі такий, і буде все, як хочеш. Хоч я не розумію, для чого. Я собі купила звичайного чайника, https://comfy.ua/electric-tea-pot/brand__xiaomi/ без всяких заморочок. Навіть форма, як кусок труби! Мені в ньому гріти воду, а не поставити на серванті і любуватися.

 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Я краща!!!
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 62 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.