Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Де взяти кредит на картку з поганою кредитною іст
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Де взяти кредит на картку з поганою кредитною іст
#2220
891979
Gold Boarder
Постов: 306
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Де взяти кредит на картку з поганою кредитною іст 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Де взяти кредит на картку з поганою кредитною історією? Це запитання, яке часто задають люди, які мають проблеми з кредитною історією. Здається, що всі банки відмовлять, але є кілька варіантів, які можуть допомогти отримати кредит навіть у такій ситуації. Але де саме можна звернутися?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2221
0355
Platinum Boarder
Постов: 472
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Де взяти кредит на картку з поганою кредитною іст 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Є декілька альтернативних варіантів, які варто розглянути. Одним з них є кредитні спілки або кредитні кооперативи. Вони часто мають менш строгі вимоги до кредитної історії своїх членів і можуть бути готові надати кредит на картку під певні умови. Також варто розглянути альтернативні фінансові установи, які спеціалізуються на кредитуванні людей з поганою кредитною історією.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2222
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 483
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Де взяти кредит на картку з поганою кредитною іст 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Ще одним варіантом є запит кредиту у відділі "нестандартного кредитування" в деяких банках. Хоча відсоткова ставка може бути вищою, ніж зазвичай, це може бути одним із способів отримати фінансову підтримку в разі поганої кредитної історії. Також варто розглянути можливість отримання кредиту за допомогою застави або поручителів, щоб збільшити шанси на затвердження.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2223
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 641
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Де взяти кредит на картку з поганою кредитною іст 2 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Я недавно опинився в подібній ситуації, і вирішив спробувати звернутися до кредитної компанії https://moneyveo.ua/uk/--bad-credit-history/ для отримання кредиту з поганою кредитною історією. Хоча вони не змогли надати мені повну суму, яку я запитував, але вони запропонували мені меншу суму з прийнятною відсотковою ставкою.
Завдяки їхній допомозі, я зміг вирішити тимчасові фінансові проблеми і почати відновлювати свою кредитну історію. Тепер я більш обізнаний із можливостями фінансової підтримки, які є навіть у разі поганої кредитної історії.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 191 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.