Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Посоветуйте где взять торт на заказ в Киеве
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Посоветуйте где взять торт на заказ в Киеве
#2178
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 592
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Посоветуйте где взять торт на заказ в Киеве 2 нед., 3 д. назад Репутация: 0
Вперше організовую велике сімейне свято. Хочеться замовити особливий торт, щоби здивувати всіх гостей. Підкажіть, будь ласка, де у Києві можна замовити смачний та красиво прикрашений торт? Важливо, щоб була можливість вибрати незвичайне оформлення та начинки, тому що у мого малюка алергія на деякі продукти.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 30.04.2024 21:25 Редактировал 1q2w3e4r.
  Reply Quote
#2179
0355
Platinum Boarder
Постов: 444
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Посоветуйте где взять торт на заказ в Киеве 2 нед., 3 д. назад Репутация: 0
Рекомендую звернути увагу на кондитерську BAKERSTREET. Вони знаходяться у Києві та спеціалізуються на виготовленні тортів на замовлення. Щодо алергій, то при оформленні замовлення ви можете вказати всі необхідні вимоги до складу торта. Кондитери врахують усі побажання та підберуть відповідні інгредієнти. Великий вибір начинок та декору дозволяє створити по-справжньому унікальний десерт.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 30.04.2024 21:26 Редактировал 0355.
  Reply Quote
#2180
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 592
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Посоветуйте где взять торт на заказ в Киеве 2 нед., 3 д. назад Репутация: 0
Це чудово, що в BAKERSTREET враховують алергії та пропонують таку різноманітність варіантів. Чи можете ви поділитися своїм досвідом замовлення у цій кондитерській? Мені хотілося б дізнатися більше про якість обслуговування і, звичайно, про смакові якості їх тортів. Буду вдячна за будь-яку інформацію, яка допоможе мені зробити вибір.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 30.04.2024 21:26 Редактировал 1q2w3e4r.
  Reply Quote
#2181
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 439
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Посоветуйте где взять торт на заказ в Киеве 2 нед., 3 д. назад Репутация: 0
1q2w3e4r писал(а):
Це чудово, що в BAKERSTREET враховують алергії та пропонують таку різноманітність варіантів. Чи можете ви поділитися своїм досвідом замовлення у цій кондитерській? Мені хотілося б дізнатися більше про якість обслуговування і, звичайно, про смакові якості їх тортів. Буду вдячна за будь-яку інформацію, яка допоможе мені зробити вибір.

Baker Street дійсно відома своєю високою якістю та професіоналізмом. Мають понад 13 років досвіду на ринку кондитерських виробів. Їхня виробнича площа складає 500 м², де з любов'ю та майстерністю створюються торти та десерти. Щомісяця вони упаковують близько 4500 тортів, поставляючи їх у 1000 партнерських кав'ярень. У них спокійно можна взяти торт на замовлення в Києві bakerstreet.ua/catalog/torty та не переживати за якість та смак.

На сторінці можна ознайомитися з асортиментом, від класичних до ексклюзивних дизайнів, кожен торт – це витвір мистецтва. Кожен торт готується із натуральних інгредієнтів без штучних добавок. Крім того, у них є всі необхідні сертифікати відповідності ДСТУ та ТУ, що гарантує безпеку та якість продукції.

 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 30.04.2024 21:26 Редактировал raffffik15101986.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 227 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.