Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Автомобільні інвертори
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Автомобільні інвертори
#1807
891979
Gold Boarder
Постов: 283
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Автомобільні інвертори 5 мес. назад Репутация: 0
Привіт, форумчани! Маю питання щодо автомобільних інверторів. Я розглядаю варіанти для свого авто, і мене цікавить, наскільки вони ефективні для зарядки електроніки, наприклад, ноутбуків чи смартфонів. Також, чи може хтось порадити модель інвертора, яка найкраще підходить для підключення кількох пристроїв одночасно?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1808
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 433
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Автомобільні інвертори 5 мес. назад Репутация: 0
Привіт! Інвертори справді зручні для зарядки різних електронних пристроїв в авто. Я використовую один вже кілька місяців, і дуже задоволений. Щодо підключення кількох пристроїв, зазвичай, на корпусі інвертора є кілька розеток, де можна підключити різні пристрої одночасно. Так що, якщо вам це потрібно, обирайте модель з більшою кількістю розеток.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1809
891979
Gold Boarder
Постов: 283
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Автомобільні інвертори 5 мес. назад Репутация: 0
raffffik15101986 писал(а):
Привіт! Інвертори справді зручні для зарядки різних електронних пристроїв в авто. Я використовую один вже кілька місяців, і дуже задоволений. Щодо підключення кількох пристроїв, зазвичай, на корпусі інвертора є кілька розеток, де можна підключити різні пристрої одночасно. Так що, якщо вам це потрібно, обирайте модель з більшою кількістю розеток.
Дякую за відповідь! Це саме те, що мені потрібно. Я ще розглядаю різні бренди і моделі. Можливо, є якісь конкретні рекомендації чи досвід використання певних інверторів?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1810
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 585
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Автомобільні інвертори 5 мес. назад Репутация: 0
Залежить від вашого бюджету та потреб. Якщо хочете високу якість, зверніть увагу на бренди, такі як Powerone +, UKC. Вони можуть бути трошки дорожчими, але якість буде вищою. Але якщо бюджет обмежений, можна розглянути варіанти від більш доступних брендів. Я нещодавно придбав інвертор allo.ua/ua/avtomobil-nye-invertory/ в інтернет-магазині Алло. Замовлення було швидко оброблене, і товар доставили вчасно. Щодо самого інвертора, я обрав модель від UKC, і вона виявилася дуже надійною. Має кілька розеток для пристроїв, а також USB-порти. Заряджає електроніку швидко і безперебійно. Рекомендую звернутися до інтернет-магазину Алло, там великий вибір і доступні ціни.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 33 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.