Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Хочу купити нефільтроване пиво
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Хочу купити нефільтроване пиво
#1803
0355
Platinum Boarder
Постов: 440
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Хочу купити нефільтроване пиво 5 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Всім привіт! Я полюбив з недавніх пір нефільтроване пиво, але його не завжди можна знайти в супермаркеті. Порадьте мені справді смачне нефільтроване пиво, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1804
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 585
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити нефільтроване пиво 5 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Я сам люблю нефільтроване пиво, і вже тривалий час купую його саме в інтернеті, бо мені треба мати з чого обирати. Я можу тобі порадити один не поганий онлайн магазин, де і тобі буде з чого обирати, та і ціни там радують.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1805
0355
Platinum Boarder
Постов: 440
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити нефільтроване пиво 5 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Раніше в мене в пріоритеті було світле пиво, але що не кажи нефільтроване цікавіше. Дуже мені цікаво яке саме нефільтроване пиво полюбляєш ти? І якщо не важко, залиш посилання на магазин, в якому його замовляєш.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1806
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 585
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити нефільтроване пиво 5 мес., 1 нед. назад Репутация: 0
Мені до смаку пиво Mikki Brew Wit More, світле, нефільтроване, 4,9%, з/б, 0,33 л maudau.com.ua/category/pyvo/osoblyvosti_19=kraftove-2 та купую я його виключно в інтернет-магазині Maudau. Пиво має насичений, збалансований, свіжий смак з нотами пшениці, дріжджів та фруктовими відтінками.

Дуже цікаве пиво по смаку, і мені зручно, що воно знаходиться саме в жестяній пляшці. Хочу, щоб ти звернув увагу на те, що на дане пиво та інші варіанти, зараз діють не маленькі знижки, якими варто користуватися.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 36 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.