Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Який обрати планшет для роботи?
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Який обрати планшет для роботи?
#1577
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 573
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Який обрати планшет для роботи? 10 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Всім привіт! Мені потрібен порада щодо вибору планшета для роботи. Я хочу мати зручний пристрій, який дозволить мені працювати відразу на різних місцях без проблем з перенесенням ноутбука. Маєте якісь рекомендації? Буду вдячний за вашу допомогу!
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1578
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 423
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Який обрати планшет для роботи? 10 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я нещодавно придбав собі планшет Samsung Galaxy Tab S7, і я задоволений його продуктивністю та якістю дисплея. Він має потужний процесор, який дозволяє запускати багатозадачні програми без лагів, а також має підтримку стилуса, що дуже зручно для роботи з нотатками та малювання.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1579
0355
Platinum Boarder
Постов: 431
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який обрати планшет для роботи? 10 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Samsung Galaxy Tab S7 - чудовий вибір, але я б також радив звернути увагу на Apple iPad Pro. Він має потужний процесор A12Z Bionic, що забезпечує високу продуктивність і швидку роботу. Дисплей Retina з підтримкою True Tone надає відмінну якість зображення, а також підтримка Apple Pencil дозволяє робити розкладки і нотатки з великою точністю.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1580
891979
Gold Boarder
Постов: 278
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який обрати планшет для роботи? 10 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Привіт! Я б хотів рекомендувати вам планшет Microsoft Surface Pro 7 https://zhuk.ua/planshety/ Ця модель має всі необхідні функції для продуктивної роботи. Вона оснащена потужним процесором Intel Core i5, що забезпечує швидку роботу і відмінну продуктивність. Дисплей PixelSense з роздільною здатністю 2736x1824 пікселів забезпечує чітке та яскраве зображення.
Surface Pro 7 має велику ємність SSD-накопичувача, що дозволяє зберігати великий обсяг даних. Також він має вбудований підтримку стилуса Surface Pen, який дуже зручний для роботи з нотатками та малювання. З цією моделлю ви отримаєте надійний і потужний планшет для ефективної роботи!
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 05.06.2023 11:38 Редактировал 891979.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 28 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.