Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Який краще купити пилосос у Львові?
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Який краще купити пилосос у Львові?
#1538
891979
Gold Boarder
Постов: 278
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Який краще купити пилосос у Львові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Друзі, можете порадити який краще купити пилосос у Львові? Потрібен надійний і потужний пилосос для прибирання квартири площею 80 квадратних метрів. Бажано, щоб був не дуже галасливий і легко миється. Бюджет до 10-12 тисяч гривень.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1539
0355
Platinum Boarder
Постов: 431
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який краще купити пилосос у Львові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я б порекомендував Пилосос Philips. У мене є модель з потужністю 2200 Вт і він відмінно справляється з будь-якими забрудненнями на підлозі і килимах. Плюс до всього, він не шумить і дуже легко миється. Ціна на такий пилосос в межах 4000-5000 гривень.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1540
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 573
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який краще купити пилосос у Львові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я б запропонував звернути увагу на Пилосос Dyson. Ця модель працює на сучасному цифровому моторі, має сильний всмоктуючий механізм і фільтрує до 99,97% всіх мікрочастинок. До того ж, у неї є функція щітки для прибирання на будь-яких поверхнях. Вартість такого пилососа починається від 7000 гривень, але це дійсно коштує своїх грошей.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1541
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 423
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Який краще купити пилосос у Львові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я теж вважаю, що Dyson - це відмінний вибір. Я сам купував собі у Львові пилосос Dyson Cyclone V10 Absolute https://allo.ua/ua/l-viv/products/pylesosy/ і дуже задоволений. Він має бездротову технологію, яка дозволяє мені прибирати будь-яку кімнату без обмежень.
Батарея заряджається швидко і тримає заряд довго. Завдяки своїй легкості, я можу легко пересуватися і прибирати навіть на висоті. Крім того, цей пилосос дуже легко миється. Ціна на нього близько 12 000 гривень, але це дійсно інвестиція в довгострокову чистоту і зручність в побуті.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 35 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.