Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Який смартфон можна купити для сина в Харкові?
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Який смартфон можна купити для сина в Харкові?
#1534
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 433
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Який смартфон можна купити для сина в Харкові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Привіт, хлопці! У мене питання: Який смартфон можна купити для сина? Йому 14 років, живемо в Харкові. Я не дуже розбираюся в техніці, тому хотів би почути ваші поради. Щось середнього класу було б непогано, щоб не сильно переплачувати, але і якість була хороша.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1535
0355
Platinum Boarder
Постов: 440
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який смартфон можна купити для сина в Харкові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я б порекомендував Xiaomi Red Note 10 Pro. Це відмінний смартфон середнього класу, який володіє великим екраном і камерою високої якості. Він також має потужний процесор, який забезпечує швидку роботу додатків та ігор. До того ж, його ціна досить доступна, особливо якщо купувати онлайн.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1536
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 585
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який смартфон можна купити для сина в Харкові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я б порекомендувала смартфон Apple iPhone SE (2020). Цей телефон-відмінний вибір для тих, хто хоче отримати високу якість і надійність від свого пристрою. Він має швидкий процесор і чудову камеру, яка дозволяє робити чудові фотографії та відео. Також, у нього довгий термін служби, що означає, що ваш син зможе використовувати його протягом декількох років.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1537
891979
Gold Boarder
Постов: 283
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Який смартфон можна купити для сина в Харкові? 11 мес., 3 нед. назад Репутация: 0
Я б порекомендував купити синові в Харкові смартфон Samsung Galaxy A52 https://allo.ua/ua/harkiv/products/mobile/ Цей телефон має великий яскравий екран, відмінну камеру, потужний процесор і великий обсяг пам'яті. Він також має захист від води і пилу, що робить його довговічним і надійним пристроєм.
До того ж, він працює на останній версії операційної системи Android і забезпечує швидкий і плавний інтерфейс. Так що, якщо ви хочете отримати якісний телефон за розумні гроші, то Samsung Galaxy A52-відмінний вибір!
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 8 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.