Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Очищувач повітря в Одесі
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Очищувач повітря в Одесі
#1506
0355
Platinum Boarder
Постов: 440
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Очищувач повітря в Одесі 1 г. назад Репутация: 0
У нас у будинку дуже сухе повітря, навіть якщо не спекотно. Я часто чхаю, бо ніс лоскоче, бо пересехає. Я думаю, що мені потрібний зволожувач повітря в Одесі. Що ви про це думаєте? Які модели порекомендувати?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1507
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 585
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Очищувач повітря в Одесі 1 г. назад Репутация: 0
Звичайно, зволожувач повітря дуже корисна побутова техніка, яка може вам допомогти. Тим не менш, не забувайте про вологе прибирання. Я чула, що люди, що дихають зволоженим та очищеним повітрям, мають менший ризик захворіти на алергію.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1508
0355
Platinum Boarder
Постов: 440
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Очищувач повітря в Одесі 1 г. назад Репутация: 0
Я теж чув про це. Важливо звертати увагу на характеристики при виборі очищувача повітря та обрати кращого виробника. Але для цього мені потрібні поради від форумчан, щоб не замовити якусь єрунду.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1509
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 433
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Очищувач повітря в Одесі 1 г. назад Репутация: 0
0355 писал(а):
У нас у будинку дуже сухе повітря, навіть якщо не спекотно. Я часто чхаю, бо ніс лоскоче, бо пересехає. Я думаю, що мені потрібний зволожувач повітря в Одесі. Що ви про це думаєте? Які модели порекомендувати?
Ви маєте рацію, якщо пересихає слизова оболонка людина починає чхати, можливо навіть кашляти, вам повинен допомогти очищувач повітря який позбавить ваше приміщення від алергенів, від пилу та всякої хімії. Я б вам рекомендував купити ще зволожувач повітря, я саме вчинив так.
В інтернет магазині Алло я купив очищувач повітря в Одесі allo.ua/ua/odesa/ochistiteli-vozduha/ Philips Series 800i AC0820/10, мені його порадили мої знайомі, детальні характеристики подивіться самі.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 13 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.