Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Порадьте магазин для купівлі Apple MacBook
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Порадьте магазин для купівлі Apple MacBook
#1368
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 426
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Порадьте магазин для купівлі Apple MacBook 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Всім привіт. У моєї дружуни скоро день народження і вона хоче собі на подарунок Apple MacBook. Вирішив зробити їй такий сюрприз. Ви не підкажете до якого магазину мені краще звернутися? Щоб не були помірні ціни і не продали підробку.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1369
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 576
graph
Пользователь в онлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порадьте магазин для купівлі Apple MacBook 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Привіт. Це буде чудовим подарунком вашій дружині на день народження. Я свої теж минулого року такий придбав. Якщо хочете купити дійсно якісний, можу вам порадити один чудовий інтернет-магазин.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1370
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 426
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Порадьте магазин для купівлі Apple MacBook 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Мені брат теж говорив, що це буде гарним подарунком. Але де його купити, я навіть уяви немаю. В яких магазинах я тільки не побував. Але скрізь то ціни високі, то якісь підозріла. А в якому інтернет-магазині купували ви? І який саме порадите взяти?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1371
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 576
graph
Пользователь в онлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Порадьте магазин для купівлі Apple MacBook 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Для купівлі такої техніки у мене на приметі завжди є перевірений інтернет-магазин "Алло", якому я довіряю вжн майже три роки. В наявності завжди тільки якісна техника за помірними цінами. Вам можу порекомендувати ноутбук MacBook Air 13" M2 256GB (MLY33) Midnight. В ньому є 8 Гб оперативної пам'яті, 8 ядер, має діагональ дисплею 13.6 дюймів. Працює чудово, не зависає, тягне багато різних програм. Більше вибору ноутбуків Apple MacBook https://allo.ua/ua/products/notebooks/proizvoditel-apple/ ви можете побачити перейшовши за посиланням. В наявності є безліч чудови варіантів на які варто звернути увагу.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 40 гостей и 1 пользователь онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.