Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Аксесуари для приставок в Одесі
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Аксесуари для приставок в Одесі
#1364
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 574
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Аксесуари для приставок в Одесі 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Привіт! Хто може підказати, де краще в Одесі дивитись асортимент аксесуарів для приставок? Можливо хтось, серед геймерів, підкаже. Будемо вдячні за рекомендації.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1365
891979
Gold Boarder
Постов: 279
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Аксесуари для приставок в Одесі 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Привіт. А що саме, з таких аксесуарів, вас цікавить? Уточніть, будь ласка. Запитаю в брата, він у мене шарить у цих справах. Може щось порадить вам. Вас цікавить оффлайн магазин чи можна онлайн рекомендувати?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1366
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 574
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Аксесуари для приставок в Одесі 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
891979 писал(а):
Привіт. А що саме, з таких аксесуарів, вас цікавить? Уточніть, будь ласка. Запитаю в брата, він у мене шарить у цих справах. Може щось порадить вам. Вас цікавить оффлайн магазин чи можна онлайн рекомендувати?
Цікавить бездротовий контролер для PlayStation 5. Якщо ваш брат може підказати інтернет магазин, де пропонують такі речі з доставкою в Одесу, то не обов'язково, щоб це був оффлайн магазин. Дякую за допомогу.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1367
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 424
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Аксесуари для приставок в Одесі 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Дитині купили недавно також приставку PlayStation 5. Крута штука. Сам граю разом з ним. Ще особливо аксесуарів до неї не купували, але знаю, що племінник замовляв на сайті магазину Алло бездротовий контролер.
В Одесі також вони пропонують до продажу ігрові маніпулятори allo.ua/ua/odesa/aksessuary-k-igrovym-pristavkam/ в досить широкому асортименті. Тому раджу в них глянути. Мені здається, варіантів вистачає і ціни тут адекватні абсолютно.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 920 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.