Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Пральні машини
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Пральні машини
#1352
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 423
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Пральні машини 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
Привіт! Плануємо купити нову пральну машину. Можливо хтось купував недавно таку техніку для свого дому? Яку вибрали? Задоволені нею? Поділіться досвідом. Яких торгових марок ви б радили пральні машини?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1353
891979
Gold Boarder
Постов: 278
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Пральні машини 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
Мені здається, варто було б написати вам ще, на яку суму розраховуєте при виборі даної техніки? Я купувала в минулому році пралку за 18 000 гривень. Це пральна машина Самсунг. Нею задоволена.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1354
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 423
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Пральні машини 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
891979 писал(а):
Мені здається, варто було б написати вам ще, на яку суму розраховуєте при виборі даної техніки? Я купувала в минулому році пралку за 18 000 гривень. Це пральна машина Самсунг. Нею задоволена.
Дякую, що відповідаєте. Ми розраховуємо на бюджет до 15000 гривень. Як гадаєте, можна купити нормальний варіант за такі гроші? Чи варто докладати ще кілька тисяч гривень?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1355
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 573
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Пральні машини 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
Нормальний бюджет. Ми теж купували недавно нову пральну машину і збирались витратити максимально 15 000 грн. Вибирали між пральною машиною Gorenje та Candy . Зупинили таки свій вибір на пральній машині Gorenje за 13700 грн., зі знижкою. Дружина задоволена, машинка справляється зі своїми функціями на відмінно
Пральну машину allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/ ви можете вибрати на сайті магазину Алло. Ми в них купували з доставкою у Вінниці. Вони доставляють по всій Україні.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 37 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.