Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Купити масажер
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Купити масажер
#1340
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 575
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Купити масажер 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
Привіт. Можливо хтось купував собі масажер і знає, де можна вибрати, серед якісного та широкого асортименту? Мені лікар порадив купити масажер для шиї, адже є певні проблеми, з огляду на мою діяльність з відповідним навантаженням на район шийної зони та плечей.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1341
891979
Gold Boarder
Постов: 279
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Купити масажер 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
Доброго дня. Є різні магазини з товарами ортопедичного напрямку. Ми колись купували для мами відповідні масажери. Замовляли через інтернет. А на яку суму ви розраховуєте при виборі такого пристрою?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1342
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 575
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Купити масажер 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
891979 писал(а):
Доброго дня. Є різні магазини з товарами ортопедичного напрямку. Ми колись купували для мами відповідні масажери. Замовляли через інтернет. А на яку суму ви розраховуєте при виборі такого пристрою?
Розраховую на суму біля 3000 гривень. А в якому магазині ви купували масажер і який купували, якої торгової марки? Також вибирали для шийного відділу хребта? Бо мені саме такий треба. Якщо знаєте, порадьте, будь ласка.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1343
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 426
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Купити масажер 1 г., 3 мес. назад Репутация: 0
Привіт. А може краще було б запитати відразу в лікаря, який саме він порадив би купувати? Я б точно уточнив у спеціаліста. Адже він знає чітко і конкретно ваші діагноз і потребу. Бо масажери allo.ua/ua/massazhery/ бувають різні, як бачите, для прикладу, на сайті алло. Дружина моя в них замовляла собі спеціальний масажер для обличчя. Там, до речі, досить якісні масажери пропонують, від хороших перевірених роками виробників. Раджу подивитись в них.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 143 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.